O projekcie

Jesteśmy Twoimi partnerami w biznesie.

Instytucje wspierające rozwój biznesu oferują szereg możliwości, które mają na celu pobudzenie aktywności firm na rynkach zagranicznych oraz ich działalności innowacyjnej.

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z wielu usług, między innymi z zakresu dostępu do rynków zagranicznych, dostępu do instrumentów finansowych, doradztwa prawnego czy transferu technologii. Pośród tak bogatej oferty, coraz częściej wyzwaniem staje się znalezienie instrumentu, który najlepiej odpowiadałby oczekiwaniom, potrzebom i profilowi danej firmy. Instytucje otoczenia biznesu wspólnie wychodzą naprzeciw temu problemowi! MIasta dla Biznesu jest internetową mapą dostępnych na rynku bezpłatnych usług, dzięki której firmy jednym kliknięciem myszy mogą odnaleźć interesujący ich program. 

Znajdź interesującą Cię usługę i dowiedz się więcej!

 

USŁUGI DORADCZE I INFORMACYJNE

Masz pytanie dotyczące sprzedaży produktów lub usług w innym kraju? Nie wiesz, gdzie zdobyć informacje o własności intelektualnej lub zamówieniach publicznych?

Znajdź swoją ścieżkę w gąszczu obowiązujących przepisów dzięki bezpłatnemu wsparciu instytucji otoczenia biznesu.

POMOC W EKSPORCIE

Rozwijaj swoją firmę na nowych rynkach. Jeśli zamierzasz rozpocząć działalność na zagranicznych rynkach, potrzebujesz sprawdzonych i wiarygodnych partnerów oraz kontrahentów. Pomożemy Ci ich znaleźć.

TRANSFER TECHNOLOGII

Znajdź dla siebie technologię, która wesprze lub rozwinie Twoją działalność, albo partnera, który mógłby zastosować opracowaną przez Ciebie nowoczesną technologię.

FINANSOWANIE DZIAŁALNOŚCI

Dowiedz się więcej na temat dostępnych źródeł finansowania europejskiego i złóż odpowiedni wniosek.

ROZWIĄZYWANIE SPORÓW TRANSGRANICZNYCH

Znajdź bezpłatny i polubowny sposób na rozwiązanie zaistniałych sporów z konsumentem, przedsiębiorcą czy administracją publiczną w innym kraju Unii Europejskiej.

INNE USŁUGI

Zastanawiasz się, czy inkubator przedsiębiorczości to dobre miejsce na rozwój Twojej firmy? Szukasz pracowników z innych krajów UE? Wystarczy tylko skontaktować się z odpowiednią instytucją!

Powrót